Start Schlegel Obudowy
Obudowy Drukuj
Isogehause leer 2

Znormalizowane obudowy ISO wykonane z poliamidu dostępnę sa w wielu różnych rozmiarach i wariantach. Na życzenie mogą być wyposażone "na gotowo" w dowolny osprzęt Schlegel-a.

Część dolna ciemnoszara, górna jasnoszara. Do osprzętu na otwory Ø 16,2 mm, Ø 22,5 mm, 23 x 23 mm, 24x 24mm und 26 x 26 mm.

Obudowa 1-4 pozycyjna z wystarcząjącą ilością miejsca do zabudowy dodatkowego osprzętu lub elektroniki bez straty miejsca.

   
Isogehause leer 1 z jasnoszarego tworzywa, z 1, 2, 3 lub 5 otworami Ø 22,3 mm w pokrywie. Spód jest przygotowany do zabudowy przycisków z maks. 2 rozwiernym i 2 zwiernym, przełączników lub przycisków podświetlanych z maks.1 zwiernym i 1 rozwiernym (w ogólności do maks. 4 różnych modułów)
   
Isogehause bestuckt 2  
   

Isogehause bestuckt 1

 

aufzugsbau 2

Kasety sterownicze do wind

Zgodnie z EN 81 w szybie windy niezbędne jest zainstalowanie sterowania. Sterowanie może być skompletowane według Państwa wymagań.

   

aufzugsbau 1

Wyłącznik awaryjny na dach windy z zaleceniem TÜV

Zgodnie z normą DIN EN 81-1 w nowych windach należy bezwzględnie instalować wyłączniki bezpieczeństwa ze wskaźnikiem stanu. W istniejących windach zainstalowanie takiego wyłącznika pozwoli dostosować je do obowiązujących przepisów bezpieczeństwa.


klemmenkasten

Obudowy (skrzynki) przyłączeniowe

Obudowy przyłączeniowe są nawiercane i wyposażane według życzeń klienta i pokrywane szarą farbą o strukturze "młotkowej" lub pozostawione bez farby.
Dzięki dobrze dobranym materiałom oraz właściwym wymiarom obudowy Schlegel można stosować w najróżniejszych dziedzinach budowy maszyn i elektrotechniki.


druckknopfkasten

Obudowy przyciskowe IP65

Do sterowania maszynami, dźwigami, wciągnikami i t.p., wykonane z odlewów lekkich, trwałe, solidne, do najtrudniejszych zastosowań i najwyższych wymagań.
Do zabudowy osprzętu na otwór Ø 30,5 mm typoszeregu KOMBITAST-R. Podwójna izolacja i wysoka niezawodność tego typoszeregu wraz z solidną aluminiową obudową gwarantują najwyższe elektryczne i mechaniczne bezpieczeństwo.

   
pendel druckknopf

Obudowy podwieszane IP65

z odlewu lekkiego, wytrzymałe, solidne, do najtrudniejszych zastosowań i najwyższych wymagań.
Do zabudowy osprzętu na otwór Ø 30,5 mm typoszeregu KOMBITAST-R. Podwójna izolacja i wysoka niezawodność tego typoszeregu wraz z solidną aluminiową obudową gwarantują najwyższe elektryczne i mechaniczne bezpieczeństwo. W wyposażeniu seryjnym jest elastyczna i odporna na łamanie, regulowana tuleja odciążająca.


Katalog PDF angielski (16MB): link

Katalog PDF niemiecki (4.5MB): link

 

Dla wszelkich ofert i zamówień mają zastosowanie nasze Ogólne Warunki Sprzedaży (PDF) oraz Klauzula Informacyjna RODO (PDF).