Start Vahle Kanały szynoprzewodowe
Kanały szynoprzewodowe Drukuj
Kanały szynoprzewodowe
titel 5 Kanały szynoprzewodowe VAHLE są produkowane od 1925 roku. To potwierdza ich niezwykłe zalety przy bezpiecznym zasilaniu w energię dźwigów portowych, mostów przeładunkowych, kontenerowni, itp. Kanały szynoprzewodowe są instalowane równolegle do torowiska dźwigu, poniżej lub powyżej gruntu i można je używać do 20 kV.

Kat.5 (PDF): flagdesmall (3,90MB) flaggbsmall (3,34MB)

Instalacja podziemna

  • Kanał betonowy z podnośnikiem ramieniowym lub wózkiem zwrotnym do podnoszenia pokrywy.
  • System EID: Pokrywę kanału stanowią połączone płyty stalowe tworzące ciągłą stalową wstęgę.

Inne systemy

fksys System FK: System przewodów w obudowie ze stali o podwyższonej wytrzymałości to unikalna konstrukcja VAHLE zawierająca szynoprzewody o przekroju do 200 mm². System FK to realna oszczędność miejsca ponieważ wózek odbierakowy nie wymaga dodatkowego torowiska. Porusza się on na izolowanych rolkach plastikowych i jest prowadzony przez miedziane nakładki szynoprzewodów. Odbieraki są umieszczone pomiędzy izolowanymi rolkami plastikowymi.
Typowe zstosowania: Ciężkie dźwigi mostowe (OHT)lub suwnice bramowe w otoczeniu o dużym zapyleniu.
schramm System przeciwawaryjny: Kombinacja prowadnicy ze zintegrowanymi przewodami dla dźwigów portowych. Powierzchnia montażowa obudowy służy jako bariera nabrzeża i przylega do torowiska dźwigu od strony wody.

Strona główna

 

Dla wszelkich ofert i zamówień mają zastosowanie nasze Ogólne Warunki Sprzedaży (PDF) oraz Klauzula Informacyjna RODO (PDF).